سیاست مرجوعی

با توجه به سیاست‌های مشتری مدارانه دوک‌موک، در صورتیکه خریدار محترم تصمیم به بازگرداندن کالا داشته باشند، تا 48 ساعت مطابق با شرایط و ضوابط ذیل، امکان عودت کالاهای خریداری شده میسر میباشد.

چگونه میتوانم کالای خودت را عودت دهم؟

1- تمامی کالاها میبایست در بسته‌بندی اولیه و بصــورت استفـــاده نشده عودت گردد. در صورتیکه کالا دارای بسته بندی پلمپ و مشابه آن باشد، خریدار میبایست در خصوص عدم آسیب به پلمـپ و بسته بندی اقدام نمایند، در غیر اینصورت امکان مرجوعی مهیا نخواهد بود.

2- در صورتیکه حسب تشخیص کارشناسان دوک موک، کالا/کالاهای خریداری شده مورد استفاده قرارگرفته و یا خدشه‌ای به لحاظ فیزیکی وارد شده باشد امکان عودت میسر نیست و مجددا با دریافت مجدد هزینه ارسال به خریدار عودت میگردد.

3- هزینه ارسال و عودت کالا بعهده خریدار میباشد. در خصوص کالاهایی که با تشخیص دوک موک مشکل فنی و کیفی دارد، هزینه حمل عودت کالا بعهده دوک موک میباشد.

4- در صورت استفاده از کدهای تخفیف در زمان خرید، از منظر دوک موک کد تخفیف قابل استفاده مجدد نمیباشد و فقط اصل پول پرداخت شده به خریدار پرداخت خواهد شد.

چگونه کالا را ارسال کنید؟

1- لطفا قبل از هر اقدامی با واتساپ پشتیبانی دوک موک ارتباط برقرار نموده تا راهنمایی های لازم در این خصوص صورت گیرد و از عودت کالا بدون هماهنگی خودداری فرمائید.

2- در صورتیکه ساکن شهرهایی غیر از تهران هستید برای ارسال کالاها با پست پیشتاز ، ویژه یا تیپاکس اقدام فرمائید.

3- در صورتیکه ساکن تهران هستید میتوانید از سرویسهای پیک موتوری و سرویسهای حمل اینترنتی (الوپیک، تپسی، اسنپ) استفاده فرمائید.

4- در صورت استفاده از پست، حتما از بسته بندی استاندارد پستی استفاده گردد تا کالاها ضمن حمل و نقل سالم مانده و در مراحل حمل و نقل مفقود نگردد. مسئولیت بسته بندی ایمن بمنظور حمل سالم بعهده خریدار است.

5- پس از دریافت رسید پستی حتما یک نسخه از آن را برای واتس آپ دوک‌موک یا ایمیل sales@dookmook.com ارسال فرمائید.

عودت وجه پرداخت شده چگونه است ؟

پس از دریافت کالا توسط دوک موک و بررسی مقادیر کمی و کیفی توسط کارشناسان، وجه پرداخت شده طی دو روز کاری به شماره حساب خریدار عودت خواهد شد. 


سیاست مرجوعی